Julian Záhorovský

Zpěvák Julian Záhorovský

Ano, ten Julian z první řady Superstar,odpovídá už 15 let zpěvák Julian Záhorovský snad všude, kam vstoupí. Julian si z toho už ale dělá legraci. Z mladého idolu tisíců fanynek se stal frontmanem kapely a mediálním poradcem. Má rád svůj klid, stojí často spíš v pozadí a neodmítne podat pomocnou ruku. Stejně jako v případě spolupráce s naším projektem. Protože i Julian je 1zMilionu.

V roce 2004 poznali jeho jméno úplně všichni. Jako finalista první řady snad nejsledovanější show u nás si to náležitě užíval. Brzy ale rodák z Pardubic zjistil, že showbusiness není úplně pro něj. Stáhl se, vystudoval vysokou školu (obor sociální média a komunikace) a začal se živit jako tiskový mluvčí a poradce pro marketing. Pracoval i pro Českou poštu nebo Pražské služby. Dnes na seminářích učí, jak zpracovat tiskovou zprávu nebo natočit reportáž. 

Se zpěvem ale Julian nikdy nepřestal. Od roku 2010 hraje v popové kapele Sabrage. Nahráli třeba ústřední píseň k filmu Po čem muži touží a vystupují na největších českých festivalech. V září 2019 jste skupinu Sabrage také mohli slyšet na akci Roztáčíme Zelňák s Fenixem k příležitosti světového dne poranění míchy. Julianovou poslední novinkou je videoklip k písni Umřu s tebou, který natočil s Lucií Vondráčkovou a producentem Borisem Carloffem.

Děkujeme, že i Julian spolupracuje na projektu 1zMilionu. Velice si toho vážíme.

Přihlášení k odběru Zpravodaje


© 2020 ParaCENTRUM Fenix, All Rights Reserved