Denisa Kudláčková

Tanečnice Pole dance Denisa Kudláčkováa

Jak se z baletky stane lektorka a tanečnice Pole dance? K tomu je potřeba trocha náhody, hodně talentu a kopec píle a dřiny. Své o tom může vyprávět Denisa Kudláčková. Když studovala brněnskou taneční konzervatoř, věděla jen to, že se chce živit tancem. Dnes je to mistryně republiky v Pole dance. Ze svého těla dokáže vytěžit maximum. A chápe, jaká dřina to je, oklepat se z těžké životní situace. I Denisa Kudláčková je proto 1zMilionu.

Denisa začala svou kariéru v baletních představeních brněnského národního divadla. Tančila v Louskáčkovi, Spartakovi, Šípkové Růžence i Popelce. Brzy ale změnila obor a začala vyučovat v Centru tance. Tam se poprvé dostala k Pole dance, který ji chytil za srdce. Akrobatický tanec na tyči vyžaduje spoustu píle, soustředění a práce. Není divu, že Denisa cvičí klidně osm hodin denně. 

Už v roce 2012 vyhrála Denisa Kudláčková historicky první ročník mistrovství České republiky v Pole dance. Od té doby sbírá jednu medaili za druhou. Dostala se také do semifinále show Československo má talent, hostovala v talk show 7 pádů Honzy Dědka a zapsala hned tři výkony do České knihy rekordů. Kvůli tomu musela například vydržet co nejdelší dobu zavěšená na tyči jen za achilovky. Nyní ji nejčastěji najdete, jak učí ve vlastním tanečním studiu One2One.

Máme radost, že i Denisa Kudláčková se stala patronem projektu 1zMilionu. Děkujeme!

Přihlášení k odběru Zpravodaje


© 2020 ParaCENTRUM Fenix, All Rights Reserved