David Egydy

David Egydy

Vášnivý sportovec, lektor, podnikatel, investor a mentor. David během svého života vyzkoušel spoustu činností a stále hledá nové zkušenosti. „Miluji osobní rozvoj, studuji principy úspěšných podnikatelů i sportovců, v životě potřebuji neustálé výzvy. Moje motto je dělat věci naplno s láskou a svobodně a když po desáté upadneš, tak po jedenácté vstaň a běž dál. Nikdy se nevzdávej. Měj vždy jasnou vizi a nepřipouštěj možnost neúspěchu. “ říká nadšeně.

David závodně lyžoval a skákal do dálky už od malička. Základ získal mezi brankami v alpském lyžování, později přešel na freestyle, a nakonec závodil ve volném terénu. Během života se stal mistrem ČR ve slalomu, vicemistrem ČR v trojskoku, mistrem ČR ve skicrossu, a dokonce se také umístil na 2. místě v sérii Freeride Championship v Kanadě v roce 2009.

Významnou epizodou jeho života byl také CrossFit. Pomohl vybudovat českou scénu jako závodník, tak i pořadatel závodu Czech Beast Challenge, který se zapsal do mysli všech sportovců jako začátek CrossFitu v Čechách.

V roce 2015 se rozhodl pro kariéru bobisty s jasnou vizí – účast na olympijských hrách v jihokorejském Pchjongčchangu 2018, kde obsadili s pilotem Janem Vrbou 24. místo. „To byl jasný cíl, nedělám boby ze srandy. Přizpůsobil jsem jim celý život, musíte obětovat naprosto všechno, neexistují dovolené,“ říká David. Několik let trénoval jako brzdař čtyřbobu a všechna jeho tvrdá práce se vyplatila. „Potkávám skvělé české závodníky i hvězdy světového formátu. Vidím na vlastní oči medailové příběhy, které jsou pro mě nejvíc inspirující.“

Nyní se celým srdcem věnuje podnikání. Je totiž vedoucím regionální pobočky společnosti Golden Gate v Brně. Specializuje se na pomoc lidem s investicemi do jejich budoucnosti, do cenných kovů. „Celý svět se řítí do náročného období, ve kterém se bude zásadně přerozdělovat bohatství. Pochopením toho, co se ve skutečnosti děje, pomáhám lidem se postavit na správnou stranu.“ David pravidelně spolupořádá přednášky a semináře, kde dál předává své znalosti a zkušenosti. Jeho misí je zdokonalovat sám sebe, maximalizovat svůj potenciál a tak měnit i životy lidí k lepšímu, a my mu držíme palce.

Máme radost, že i David Egydy se bez váhání rozhodl podpořit náš projekt 1zMilionu. Děkujeme!