Lucie Hušková COPYBARA

Copywriterka Lucie Hušková a COPYBARA

Webové stránky, newslettery, články na blog, letáky nebo třeba příspěvky na sociální sítě. To je denní chléb textového studia COPYBARA. Jeho zakladatelka Lucie Hušková píše pro své klienty texty tak, aby si je jejich zákazníci s chutí přečetli, zaujaly je a přiměly k akci. A přesně takové potřebujeme i my. COPYBARA nám píše většinu textů, které vidíte. Bez nároku na honorář. Protože i Lucie a její tým jsou 1zMilionu.

„Asi každý z nás má kolem sebe člověka, který bojoval s vážnou nemocí nebo zraněním. Všichni jsme se někdy báli o své blízké. Pomáhali jsme jim a občas byli dost bezradní. V tu chvíli bychom dali cokoliv za pomocnou ruku,“ vysvětlila Lucie, proč podporuje ParaCENTRUM Fenix. „Pokud navíc žijete aktivně, sportujete a cestujete, nikdy nevíte, kdy se přihodí úraz, který vás po zbytek života připoutá na vozík.”

COPYBARA se proto rozhodla zapojit do projektu a svou prací pomoci těm, kteří už pomáhají.

Psaní provází Lucii celý život. Jako dítě chtěla psát knihy nebo alespoň noviny. Už coby sedmiletá napsala svůj první scénář, podle kterého pak s mladším bratrem odhalovala v babiččině obýváku detektivní případ. Po maturitě se vydala studovat žurnalistiku a germanistiku na brněnskou Masarykovu univerzitu. Zkušenost v denním tisku ale Lucii ukázala, že jí víc sedí práce na druhé straně. Prošla si PR agenturami i marketingovými pozicemi, až objevila copywriting. Pak už trvalo jen chvilku, než začala pracovat na volné noze. A po několika letech začala u dobrého vína a jídla vznikat COPYBARA.

Dnes má brněnské textové studio tři copywritery a roste dál. Kromě Lucie tu píše Zuzana Valíková, taktéž bývalá novinářka, online marketérka a maminka dvou roztomilých dětí. O rušný život na sociálních sítích klientů se stará Michala Bílková, průkopnice zdravého životního stylu a milovnice pohybu. 

Jsme rádi, že i COPYBARA spolupracuje na projektu 1zMilionu. Děkujeme.

Přihlášení k odběru Zpravodaje


© 2020 ParaCENTRUM Fenix, All Rights Reserved